X Radio

X Radio - Logo

RadyoMadyo uygulamasını indirin

X Radio Player
Play/Pause
BLOK3 & Stefflon Don

BLOK3 VE STEFFLON DON'UN YENİ TEKLİ ÇALIŞMASI "HABİBİ"NİN VİDEO KLİBİ YAYINLANDI​

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Rap müziğin yükselen isimlerinden BLOK3 ve dünya çapında tanınan rap yıldızı Stefflon Don, işbirliği yaparak dinleyicilere nefes kesici bir müzik deneyimi sunuyor. Rapkology ve Real Paperboys etiketleriyle piyasaya sürülen “Habibi” isimli tekli çalışmalarının video klibi, uzun bir bekleyişin ardından nihayet hayranlarıyla buluştu.

BLOK3 & Stefflon Don’un ‘Habibi’ Şarkısının Göz Alıcı Video Klibi Şimdi İzleyiciyle

“Habibi” adını taşıyan bu parça, dinamik ritimleri ve çarpıcı sözleriyle dikkat çekiyor. BLOK3 ve Stefflon Don’un kendi tarzlarını yansıttığı bu şarkı, dinleyicileri ritmin akışına kaptırıyor. Video klibi ise şarkının enerjisini ve atmosferini başarıyla yansıtarak izleyicilere görsel bir şölen sunuyor.

Enerji Dolu Bir İş Birliği: BLOK3 ve Stefflon Don’un ‘Habibi’

Stefflon Don’un uluslararası alandaki başarısı ve BLOK3’ün yükselen potansiyeli, “Habibi”nin müzikseverler üzerinde büyük etki bırakmasına olanak tanıyor. Şarkı, eğlenceli ritmi ve içten sözleriyle dinleyicilere unutulmaz bir deneyim sunarken, müzikseverlere dinamik bir yolculuk vadeder.

Söz & Müzik : Blok3, Stefflon Don, Tayfun
Düzenleme : Wose & ARD
Mix & Mastering : Wose & ARD

Director : Eddy
Creative Director : Emrii
Dop : Lewi London
Edit : Srdn
Color : Ufuk Aktaş

4K çözünürlüğünde video klibİ

BLOK3 ve Stefflon Don’un “Habibi” isimli tekli çalışması, rap müziğin çeşitli renklerini ve seslerini bir araya getirerek müzikseverlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kendine özgü tarzları ve etkileyici iş birliği, şarkının başarısını destekliyor ve müzik listelerinde üst sıralara yükselmeye aday görünüyor.