X Radio • İstanbul 103.8

X Radio - Logo

Radyo Madyo indirin

Radyo Stream
Play/Pause
Eminem

Eminem Yeni Şarkısında BabyTron ve Big Sean ile Bir Arada

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Eminem Yeni Şarkısında BabyTron ve Big Sean ile Bir Arada

Eminem, merakla beklenen albümü The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)‘den çıkan ilk single’ı “Houdini” ile dünyayı ateşe verdikten sadece bir ay sonra, yeni parçası “Tobey” ile karşınızda. Bu şarkıda, Michigan’ın hip-hop öncülerinden BabyTron ve Big Sean da yer alıyor.

“Tobey”in Özellikleri ve İşbirliği

Öncelikle, “Tobey,” dinleyenlerin “Houdini” ile tanıdığı yeni Eminem’i farklı bir perspektiften sunuyor. Daniyel, Cole Bennett, John Nocito, Car!ton ve Marvy Ayy imzalı minimal altyapı üzerinde, üç sanatçının üst düzey lirikal performansları dikkat çekiyor. Dolayısıyla, şarkı Detroit bölgesi rap müziğinin güçlü sahnesini de gözler önüne seriyor.

Yayın ve Teaser Bilgileri

Buna ek olarak, Eminem “Tobey”i sosyal medya hesaplarında 29 Haziran’da yayınladığı teaser ile duyurdu. Bu parça, Slim Shady karakterinin geri dönüşünü müjdeliyor. Ayrıca, şarkının Cole Bennett yönetmenliğinde çekilen videosundan bir kesit ise 5 Temmuz’da yayınlanacak. Böylece, yeni parça, Eminem’in merakla beklenen 12. albümünün ikinci single’ı niteliğinde.

Albüm ve İlk Single Bilgileri

Öte yandan, The Death of Slim Shady (Coup De Grâce) albümünün ilk single’ı “Houdini” ise 31 Mayıs’ta yayınlandı. Hızla küresel hit haline gelen bu parça, Billboard Global 200 ve Streaming Songs listelerine 1 numaradan giriş yaptı ve Hot 100 listesine 2 numaradan girdi. Şu anda Spotify Global ve ABD listelerinde, Apple Music Global listesinde, Top 40 ve Rhythmic radyo listelerinde ilk 20’de yer alıyor. Ayrıca, “Houdini,” Eminem’in 2013’teki “The Monster”dan bu yana en yüksek sıraya ulaşan single’ı olup, Rock radyo formatında listeye giren ilk single’ı oldu.