X Radio

X Radio - Logo

RadyoMadyo uygulamasını indirin

X Radio Player
Play/Pause

GRUV'dan Yazın Ruhuyla "Kaçalım": Enerjik ve Özgürlükçü Yeni Tekli Yayında!

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Eskişehir’den yükselen ve İstanbul’a uzanan müzik yolculuğunda 10 yılı geride bırakan GRUV, yepyeni teklisi “Kaçalım” ile yaz aylarına damga vurmaya hazır.

Yazın Ruhunu Müzikle Hissedin: GRUV’dan Enerjik ve Özgürlükçü Yeni Tekli “Kaçalım”

“Kaçalım”, kendini bırakmanın, cesaretin ve özgürlüğün tüm enerjisiyle haykırıldığı bir şarkı. Yazın coşkusunu yansıtan ritmi ve funk esintileriyle dinleyicilerini dansa davet ediyor. Bu hareketli parça, mevsime uygun enerjik yapısıyla yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday.

GRUV, “Kaçalım” ile son dönemde daha da öne çıkardığı funk esintilerini bir adım öteye taşıyor. Şarkı, sadece yaz aylarına değil, hayatın her anına özgürlük ve cesaret katmak için bestelenmiş gibi.

Eskişehir’den Yükselen Müzik: GRUV “Kaçalım” ile Yazı Şenlendiriyor

Eskişehir’de başlayan ve İstanbul’a uzanan on yıllık yolculuklarında, GRUV üyeleri kafalarındaki melodileri hayata geçirmeye başladılar. Bir sahil kasabasında kış günü gibi hem mutlu hem de buruk hissettiren, tek bir kalıba sığmayan şarkılar üreten GRUV, “Şu ana tam da bu şarkı giderdi” dedikleri anları yaşatacak müzikler yapmayı hedefliyor.

“Kaçalım” ile GRUV, yaz ruhunu müzikseverlere sunarken, dinleyicilerini de özgürce hayallerinin peşinden gitmeye teşvik ediyor.