X Radio • İstanbul 103.8

X Radio - Logo

Radyo Madyo indirin

Radyo Stream
Play/Pause
Bu Haftanın Öne Çıkan Türkçe Rap Şarkıları

Haftanın En Çok Dinlenen Türkçe Rap, R&B ve Hiphop şarkıları

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Canbay & Wolker feat. Heijan & Muti – Bertaraf SIR

Canbay & Wolker, Heijan ve Muti ile güçlerini birleştirerek “Bertaraf SIR” adlı şarkıyla büyük bir başarı elde etti. Şarkının enerjik ritmi ve etkileyici sözleri dinleyicilerden tam not aldı.

AKDO, Lvbel C5 – SUBMARINER

AKDO ve Lvbel C5’in iş birliği olan “SUBMARINER”, dinleyicileri derin denizlerde bir yolculuğa çıkarıyor. Şarkı, güçlü altyapısı ve akılda kalıcı melodisiyle dikkat çekiyor.

LVBEL C5 – nE?

Lvbel C5’in solo parçası “nE?”, dinamik beatleri ve cesur sözleriyle listelerin üst sıralarına tırmandı. Şarkı, sanatçının kendine özgü tarzını yansıtıyor.

Era7capone ft. Batuflex – CISTAK

Era7capone ve Batuflex, “CISTAK” adlı şarkıda bir araya geldi. Ritmik yapısı ve enerjik performansıyla şarkı, dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Velet – Sazımı Duvara Astım

Velet’in “Sazımı Duvara Astım” adlı şarkısı, duygusal sözleri ve etkileyici melodisiyle dinleyicileri derinden etkiledi. Şarkı, sanatçının duygusal yönünü ön plana çıkarıyor.

WEGH – KENNEDY’İ BEN VURDUM

WEGH’in “KENNEDY’İ BEN VURDUM” adlı parçası, cesur sözleri ve güçlü ritmiyle dikkat çekiyor. Şarkı, dinleyicilere farklı bir rap deneyimi sunuyor.

LVBEL C5 – SEZEN AKSU

Lvbel C5’in “SEZEN AKSU” adlı şarkısı, ünlü sanatçı Sezen Aksu’ya bir saygı duruşu niteliğinde. Şarkının melodik yapısı ve samimi sözleri dinleyicileri etkiledi.

Muti & Azer Bülbül – İlle de Sen

Muti ve Azer Bülbül’ün “İlle de Sen” adlı şarkısı, duygusal yapısıyla dikkat çekiyor. Şarkı, Azer Bülbül’ün güçlü vokaliyle birleşerek dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Lvbel C5 – DOĞUŞTAN BERİ HAKLIYIM (tmm)

Lvbel C5’in “DOĞUŞTAN BERİ HAKLIYIM (tmm)” adlı şarkısı, iddialı sözleri ve enerjik ritmiyle listelerin üst sıralarında yer alıyor. Şarkı, sanatçının kendine güvenini yansıtıyor.

ElMusto – DALE DON DALE

ElMusto’nun “DALE DON DALE” adlı parçası, Latin esintileri taşıyan ritmi ve hareketli yapısıyla dikkat çekiyor. Şarkı, dinleyicilere enerji dolu anlar sunuyor.

Defkhan & NELLIE & Fredo – Kapak Olsun

Defkhan, NELLIE ve Fredo’nun bir araya geldiği “Kapak Olsun” adlı şarkı, güçlü sözleri ve etkileyici performanslarıyla dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Ayaz Erdoğan – Hep Mi Ben?

Ayaz Erdoğan’ın “Hep Mi Ben?” adlı şarkısı, duygusal yapısıyla dikkat çekiyor. Şarkı, sanatçının içsel dünyasını dinleyicilere aktarıyor.

Heijan & Muti – AYNEN

Heijan ve Muti’nin “AYNEN” adlı şarkısı, enerjik ritmi ve etkileyici sözleriyle listelerde üst sıralarda yer alıyor. Şarkı, dinleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

BLOK3 – LAF

BLOK3’ün “LAF” adlı şarkısı, güçlü ritmi ve akılda kalıcı sözleriyle dikkat çekiyor. Şarkı, dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

En Derin – Dans Edelim

En Derin’in “Dans Edelim” adlı şarkısı, hareketli ritmi ve dans etmeye teşvik eden yapısıyla dinleyicilerden tam not aldı.

EGE ÇUBUKÇU – 23:59 FT. SEDA ERCİYES

Ege Çubukçu ve Seda Erciyes’in birlikte seslendirdiği “23:59”, etkileyici vokaller ve duygusal sözlerle dinleyicilerin kalbini kazandı.

Uzi & Azer Bülbül – Caney

Uzi ve Azer Bülbül’ün “Caney” adlı şarkısı, duygusal yapısıyla dinleyicileri derinden etkiledi. Şarkı, sanatçıların güçlü performanslarını ön plana çıkarıyor.

BLOK3 – aklına ben gelicem

BLOK3’ün “aklına ben gelicem” adlı şarkısı, akılda kalıcı sözleri ve ritmik yapısıyla dikkat çekiyor. Şarkı, dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Ercan Ahi – Game Over

Ercan Ahi’nin “Game Over” adlı şarkısı, güçlü sözleri ve enerjik ritmiyle listelerin üst sıralarına tırmandı. Şarkı, sanatçının kendine özgü tarzını yansıtıyor.

Cakal – Cuma

Cakal’ın “Cuma” adlı şarkısı, hareketli ritmi ve etkileyici sözleriyle dinleyicilerden büyük ilgi gördü. Şarkı, hafta sonuna hareketli bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Kleo & Segah & Motive – A La Carte

Kleo, Segah ve Motive’in bir araya geldiği “A La Carte”, etkileyici vokaller ve güçlü altyapısıyla dikkat çekiyor. Şarkı, dinleyicilere farklı bir rap deneyimi sunuyor.