X Radio

X Radio - Logo

RadyoMadyo uygulamasını indirin

X Radio Player
Play/Pause
Lil Zey

Lil Zey’in Yeni Şarkısı “madem öyle... (rastlaşcaz!)” Yayımda!

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Türkçe rap müziğin dikkat çeken kadın sanatçılarından Lil Zey, yeni teklisi “madem öyle… (rastlaşcaz!)” ile müzikseverlerle buluştu. Yayımlanan bu şarkı, sanatçının kendine özgü tarzını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Kolektif Bir Başarı

Sözleri Lil Zey ve Görkem Yılmaz tarafından yazılan şarkının bestesi, Lil Zey, Görkem Yılmaz, Murat Tekin ve Noury Marlon van Duinen iş birliğiyle hayat buldu. Bu kolektif çalışma, şarkının benzersiz ve dikkat çekici olmasını sağlıyor. Lil Zey’in imzasını taşıyan sözler, müzikseverlerin diline dolanacak kadar etkileyici.

Uluslararası Başarı

Lil Zey, Atlantic Records Germany ile anlaşma yapan ilk Türk sanatçı olarak uluslararası alandaki başarısını da kanıtladı. Yeni teklisiyle bu başarıyı pekiştiren sanatçı, müzik dünyasında ses getirmeye devam ediyor.

Dikkat Çeken Stil ve Fotoğraflar

“madem öyle… (rastlaşcaz!)” şarkısının yanı sıra, Lil Zey’in projesi kapsamında yayımlanan fotoğrafları ve stili de büyük ilgi topluyor. Sanatçı, müziği kadar görsel dünyasıyla da takipçilerini etkiliyor.
Tüm Dijital Platformlarda
Lil Zey’in yeni teklisi “madem öyle… (rastlaşcaz!)”, 24 Mayıs itibarıyla tüm dijital platformlarda yayımda. Türkçe rap müziğin yenilikçi ismi Lil Zey, bu şarkısıyla da müzik listelerinde üst sıralara tırmanmayı hedefliyor.

Lil Zey Kimdir?

Lil Zey, gerçek adıyla Zeynep Tanyalçın, Türk rap müziğin öne çıkan isimlerinden biridir. Sahne performansları ve kendine özgü tarzıyla tanınan sanatçı, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Yaratıcı sözleri ve etkileyici beat’leriyle adından sıkça söz ettiren Lil Zey, uluslararası arenada da başarılarına yenilerini eklemektedir.

Lil Zey’in “madem öyle… (rastlaşcaz!)” şarkısı, Türkçe rap müzik severler için heyecan verici bir yenilik. Sanatçının uluslararası başarısı, dikkat çekici stili ve etkileyici sözleriyle bu şarkı, müzik dünyasında ses getirecek gibi görünüyor.