X Radio

X Radio - Logo

RadyoMadyo uygulamasını indirin

X Radio Player
Play/Pause
Norm Ender

Norm Ender, Bursa'da Coşku Yaratıyor! "Parla" ile Bursa'yı Salladı!

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği Türkiye Kültür Yolu Festivali’nin üçüncü ayağı Bursa’da gerçekleşti! Ünlü müzisyen Norm Ender, Bursa Kültür Yolu Festivali kapsamında Yunuseli Havaalanı’nda kurulan sahnede hayranlarıyla buluştu.

Bursa’yı Sallayan Konser:

On binlerce Bursalının yoğun ilgi gösterdiği konserde Norm Ender, en sevilen şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. Enerjisiyle hayranlarını coşturan Ender, “Mekanın Sahibi”, “İçinde Patlar” gibi sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı için bestelediği marş “Parla” ile Türkiye’nin sevgisini kazanan Norm Ender, Bursa Kültür Yolu Festivali’nde de bu coşkuyu yaşattı. Şarkıyı Bursalılarla birlikte hep bir ağızdan söyleyen Ender, milli duyguları da kabarttı.

Bursalılarla Düetler:

Norm Ender, konserde zaman zaman Bursalılarla düet yaparak samimi bir ortam yarattı. Bu samimiyet ve coşku, konsere katılan tüm sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Norm Ender’in muhteşem performansı, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Birçok kullanıcı, Ender’in enerjisine ve sahne performansına hayran olduğunu dile getirdi.