X Radio

X Radio - Logo

RadyoMadyo uygulamasını indirin

X Radio Player
Play/Pause
OZBI

Ozbi'den Yeni Albüm Müjdesi: "Yaralı Kaldım" Şimdi Yayında!

Sosyal medyada paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Reddit
LinkedIn

Şiirsel Bir Parça!

Türk rap müziğinin başarılı isimlerinden Ozbi, Selin ile yaptığı “Nereye Kadar” ve “Sonuna Kadar” şarkılarının ardından, yeni albümünün habercisi olan “Yaralı Kaldım” isimli şarkısını dinleyicileriyle buluşturdu.

Önceki şarkılarında olduğu gibi yine şiirsel bir bakış açısıyla yaklaşan Ozbi, güçlü lirikleriyle dikkat çeken “Yaralı Kaldım” ile yeni albümünde farklı sound ve melodiler deneyeceğinin sinyalini veriyor.

Hüzün ve Coşku Bir Arada!

Sözleri Ozbi’ye, müziği ve prodüktörlüğü Enver Muhamedi ve Ozbi’ye ait olan “Yaralı Kaldım” şarkısı, içerdiği farklı dinamiklerle farklı tarzlara da göz kırparken, dinleyicilere hem hüzün hem de coşkuyu bir arada hissettiriyor.

Klip çekimleri için Kadir.fws yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ozbi, fotoğraf çekimi için visioxn objektifine poz verdi. Kapak fotoğrafı Mesut Adlin tarafından çekilirken, kapak tasarımı Berkcan Okar tarafından yapıldı.

“YARALI KALDIM”

Duygu yoğunluğunun fazlasıyla hissedildiği “Yaralı Kaldım” şarkısında, bir kurgu hikaye üzerinden yola çıkarak şarkıyı kaleme alan Ozbi, yeni albümünde hissettiklerini daha fazla açığa vuracağını belirtiyor.

Ozbi, yeni projesi ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor: ”Yaralı Kaldım, içimi açtığım ve hissettiklerimi daha açık bir şekilde ifade ettiğim duygusal ve şiirsel bir şarkı. Rakılı Live serisine biraz daha yakın hisler barındıran ‘Yaralı Kaldım’, birkaç ay sonra yayınlayacağım yeni albümümde yer alacak. Albümde çokça bedbahtlık ve bolca duygu geçişleri yaşayacaksınız. Sound olarak da kalıpların dışına çıkarak yenilikler denedik. Umarım keyif alırsınız.”

ALBÜM YAYINDA

Ozbi’nin yeni albümünün habercisi olan teklisi “Yaralı Kaldım”, 24 Mayıs itibarıyla tüm dijital platformlarda yayına girdi.